Još jedna pobjeda u gostima za fudbalere Rudar-Prijedora. U okviru 14.kola prvenstva Prve lige Republike Srpske “Rudari sa Sane” nastavljaju da nižu pobjede u gostima. Danas su savladali Kozaru iz Gradiške rezultatom 1:0.
Tri boda svom timu donio je Mujagić u 13.minuti susreta kada iz polukontre uspjeva da zaobiđe štopera domaćih te potom snažnim udarcem pogađa mrežu golmana Ilića.U nastavku su pokušavali domaći igrači izjednačiti ali je odbrana zeleno-crnih do kraja meča bila na visini zadatka. Svakako veliku zaslugu za to ima i golman Hamzabegović. Ovom gostujućom pobjedom Prijedorčani su se dodatno učvrstili na trećem mjestu tabele Prve lige Republike Srpske. U narednom kolu u gradu na Sani se igra “krajiški derbi” sa banjalučkim Borcem.
FK Kozara: FK Rudar-Prijedor 0:1 (0:1)