U nedjelju, 16.08.2020. godine, u drugom kolu Omladinske Premijer lige BIH U-19, FK Rudar-Prijedor poražen je od domaćina FK Zvijezda-09 rezultatom 3:0 (2:0).

Ekipa iz Etno sela Stanišići već na poluvremenu je stvorila prednost od 2 gola pogocima Božića u 11. minutu i Beatovića u 35. minutu susreta. Beatović se još jednom upisao u strijelce u 68. minutu, i postavio konačnih – Zvijezda-09 – Rudar-Prijedor 3-0 (2-0). Mladi Rudari su mogli da ublaže poraz, ali nisu iskoristili najstrožu kaznu u 76. minutu.

Čestitke vodećoj ekipi na tabeli, ekipi Zvijezde-09 na zasluženoj pobjedi, a naši momci će prve bodove potražiti u sledećem kolu, na Gradskom stadionu u Prijedoru gdje dočekuju FK Željezničar Sport-Team. Srećno, žuto-plavi!