U okviru 21.kola Prve lige Republike Srpske fudbaleri Rudar-Prijedora igrao je sa  Drinom iz Zvornika.

U 61.minuti domaći su imali najbolju priliku za vođstvo. Tada Jakupović neometan šutira ali Bogićević uspjeva skrenuti loptu do prečke. Pogodak koji „Rudarima” donosi tri boda ipak kasnije postiže Demir Jakupović iz jedanaesterca u 70.minuti susreta. Prethodno je u kaznenom prostoru gostiju oboren Aleksandar Vojnović. Odgovornost preuzima Jakupović, potom šutira, ali Bogićević brani. Međutim pomoćni sudija Gračanin signaliyira kretanje golmana gostiju prije samog šuta napadača Prijedorčana. Primjedbu glavni sudija Docić na kraju uvažava. U ponovljenom izvođenju Jakupović je bio sigurniji, postiže pogodak za1:0. Tokom cijelog meča  Rudar-Prijedor je bio bolji protivnik i imao je inicijativu ali su Zvorničani dobro organizovali odbranu a bilo je i nekoliko  “prijetnji” po gol domaćina.

Iako su Rudari izvojevali pobjedu rezultatom 1:0, ekipa Zvijezdi 09 iz Etno sela Stanišić je ipak preuzela prvo mjesto na tabeli. Obje ekipe imaju 48 osvojenih bodova, gol razliku +30 ali je ekipa iz Etno sela Stanišić postigla 43 gola dok je Rudar-Prijedor dao 41.

Rudar-Prijedor: Drina (Z) 1:0 (0:0)