Na Gradskom stadionu u Prijedoru domaći Rudar i Kozara podijelili su bodove odigravši neriješeno 0:0.

U utakmici 3. kola Prve lige Republike Srpske odigranoj pred oko 200 gledalaca prvu šansu imala je Kozara. Igrala se 4. minuta kada se Bunić ubacuje s desna, ali Lolić komplikuje. Kasnije, u 13. minuti , Rudar pokušava iz slobodnog udarca, ali bez gola. U 25. minuti Bunić asistira Glišićuali ipak ne uspjeva savladati golmana Hamzabegovića. I jedni i drugi igraju poprilično čvrsto, pa se na poluvrijeme odlazi sa 0:0.

Igrala se 46. minuta kada je Glišić pokušao glavom nakon kornera. U 52. minuti Rudar pokušava doći do pogotka preko Živanića koji šutira pored gola. Uzvraća Kozara preko Petrovića. Pokušavaju Glišić i Kremenović nakon odličnih prodora Bunića, ali mreže ostaju netaknute i rezultat do kraja meča ostaje 0:0.

Rudar Prijedor – Kozara 0:0

Rudar (Prijedor): Hamzabegović M., Lajić P. (od 52. min. Marmat D.), Živanić B., Mujagić M. (od 74. min. Kovačević M.), Gavranović S., Pekija N., Crnomarković N.  (od 58. min. Kukavica E.), Lezić H., Rosić Đ., Sajak M., Davidović O., trener: Žerić N., nisu igrali: Petrović N., Mrkić N., Mikić S., Dragić A.

FK Kozara: Ilić M., Paštar M., Petrović O., Šakić M., Lolić D. (od 68. min. Petković V.),  Radoja S., Glišić D. (od 79. min. Raspudić B.), Jandrić S., Bunić N., Stjepanović N. (od 46. min. Kremenović V.), Kondić A., trener : Trivunović V., nisu igrali: Dončić D., Komljenović D., Mirjanić A., Novaković M.