U Prijedoru su na Gradskom stadionu, u okviru 10. kola Prve lige Republike Srpske, domaći Rudar-Prijedora i Sloboda iz Mrkonjić Grada igrali neriješeno 1:1. Rudar-Prijedor iako je popravio igru u zadnje vrijeme, nije pružio mnogo toga domaćim navijačima koji su očekivali mnogo više od svog tima. Strijelac za Rudar-Prijedor bio je Stefan Gavranović u 10. minutu dok je za Slobodu izjednačio Admir Ljutić u 20. minutu. U ostatku utakmice, iako je bilo nekoliko prilika na obe strane, nije viđeno više pogodaka. Nakon ove utakmice Rudar-Prijedor ostaje na sedmoj poziciji na tabeli Prve lige Republike Srpske, odmah iza Sutjeske.

Rudar-Prijedor: Sloboda Mrkonjić Grad 1:1

Prijedor
Gradski stadion
Gledalaca: 150

Sudija: Rajko Đorđić (Bijeljina)

Strijelci: Gavranović u 10. minuti za Rudar-Prijedor, Ljutić u 20. minuti za Slobodu
Žuti kartoni: Hamzabegovi, Gavranović, Lajić (Rudar-Prijedor), Peno, Ljutić (Sloboda Mrkonjić Grad)