U okviru 7. kola Prve lige Republike Srpske Prijedorčani su rezultatom 1:0 nastavili seriju pobjeda pobjedivši Željezničar Sport Tim na domaćem terenu. Nakon nekoliko šansi u prvom poluvremenu, Rudar odlučno svoje šanse kruniše pogotkom Stefana Gavranovića u 63. minuti. Zeleno-crni nakon ove pobjede dobili su još tri boda te su sada na šestoj poziciji rang liste Prve lige Republike Srpske. Izabranici Nedžada Žerića nastavljaju sa dobrom igrom u posljednje dvije sedmice, gdje možemo uračunati i dobre rezultate ostvarene u Kup-u BiH.

Rudar-Prijedor: Željezničar Sport Tim 1:0 (0:0)

Prijedor
Gradski stadion
Gledalaca: 200
Sudija: Rajko Đorđić (Bijeljina)
Strijelci: Gavranović u 63.minuti
Žuti kartoni: Mrkić, Hamzabegović (Rudar-Prijedor), Bosančić, Ostojić, Čolić(Željezničar Sport Tim)

Rudar-Prijedor
Hamzabegović, Ramić(Mrkić), Lezić, Pekija, Sajak, Kukavica, Kovačević(Lajić), Gavranović, Crnomarković (Marmat), Mujagić, Davidović
Trener: Nedžad Žerić

Željezničar Sport Tim
Avdukić, Čolić, Kuprešak, Šaula, Knežević, Kulenović, Bosančić, Marković(Kalabić), Bilal(Todorović), Ostojić, Kuzmanović
Trener: Zoran Ćurguz