FK Podrinje (Janja) – FK Rudar – Prijedor (Prijedor) – 0:2 (0:1)

Stadion: Podrinja u Janji. Gledalaca: 200. Sudija: Velimir Drinić (Modriča). Strijelci: 0:1 Kalesić (11), 0:2 Pekija (65). Žuti kartoni: Arnautović, Jusufović, Mulamustafić, Janjić (Podrinje), Kalesić, Pavlović, Arežina (Rudar Prijedor).

FK PODRINJE (Janja): Bodiroga, Mulamustafić, Molerović, Došlo (od 86. Lasnon), Đokić, Vujić, Vučić (od 55. Klasanović), Janjić, Arnautović (od 46. Jovanović), Živković, Zarić. Trener: Zumbul Mahalbašić.
FK RUDAR – PRIJEDOR (Prijedor): Hamzabegović, Matović, Pekija, Savanović, Burazor, Kalesić (od 63. Arežina), Jaćimović (od 79. Šikanjić), Pavlović (od 59. Petrović), Marić, Zekanović, Maksimović. Trener: Igor Janković.

Trećom prvenstvenom pobjedom fudbaleri Rudar – Prijedora zaposjeli su čelnu poziciju na tabeli Prve lige Republike Srpske sa deset osvojenih bodova. Izabranici trenera Igora Jankovića došli su do bodova (2:0) u Janji protiv Podrinja i pokazali da iz utakmice u utakmicu izgledaju na terenu sve bolje i ubojitije, a ono što je zanimljivo još uvijek nisu primili nijedan gol u četiri do sada odigrane utakmice za bodove.

Već u 11. minutu Prijedorčani su stigli do vođstva, a mrežu nekadašnjeg golmana Rudar – Prijedora Boriše Bodiroge pogodio je Dino Kalesić. I poslije vođstva “rudari” su nastavili da diktiraju tempo, ali do kraja prvog poluvremena nije bilo promjene rezultata. U nastavku su zeleno-crni uspjeli da postignu još jedan pogodak poslije prekida, kada je mrežu Podrinja pogodio štoper Nemanja Pekija i postavio konačan rezultat. Tako su Prijedorčani preskočili izuzetno teško gostovanje.