Na domaćem terenu, u okviru 18.kola Prve lige Republike Srpske,  fudbaleri Rudar-Prijedora sa ubjedljivih 4:0 porazili su ekipu Sloge iz Doboja. Prvi gol za Rudare postiže Demir Jakupović. Kasnije, u 37. minutu, Vejnović pokušava sa 25 metara razdaljine ali golman gostiju brani. U zadnjoj minuti prvog poluvremena ponovo je Jakupović siguran. Glavom postiže gol sa 10-tak metara razdaljine. Na kraju prvog poluvremena Rudar vodi sa 2:0. U nastavku meča opet priliku ima Vejnović, kada u 57. minuti iz šesnaesterca šalje loptu preko prečke. Nakon tri minute ispravlja grešku kada sa 18 metara šalje loptu u donji desni ugao Matovićevog gola i postiže pogodak. Kasnije, u 62. minuti, Kukić je imao priliku ali gostujući čuvar mreže je bio siguran. Konačan rezultat 4:0 postavio je svojim drugim pogotkom Vojnović. U posljednjim trenucima meča odličnu šansu imao je Jaćimović, ali njegov šut takođe odlično brani golman Sloge. Narednog vikenda igra se derbi prvenstva. U Prijedor stiže  rival iz Etno sela Stanišić.