Strijelci: 1:0 Mandić (13), 1:1 Uzelac (45). Stadion: Gradski. Gledalaca: 2.000. Sudija: Velimir Drinić (Modriča). Pomoćnici: Radislav Kačavenda i Božidar Rustić (oba iz Gradiške). Delegat: Ljuban Frljić (Vitez). Kontrolor: Danko Ćavar (Široki Brijeg). Žuti kartoni: Burazor, Sajak, Santos, Gavranović (Rudar-Prijedor), Jovanović, Vranješ (Borac).

Krajiški derbi se završio remijem, Rudar-Prijedor i Borac su odigrali 1:1. Čini se da su zadovoljniji domaćini sa bodom, dok je trener gostiju Nemanja Miljanović na klupi banjalučana startovao barem bez poraza i tako prekinuo niz od dvije utakmice bez boda.

Rudari su poveli u 13. minutu. Sjajno je centrirao Jakupović, a Mandić sa crte peterca glavom zapucao loptu u mrežu iza leđa Pavlovića za 1:0. Borac je potom preuzeo inicijativu, ali nije bilo pravih prilika, izuzev dva pokušaja Vranješa glavom, koji su završili preko gola Šćekića. I onda u sudijskoj nadoknadi izjednačenje. Zakarić je izveo korner, a najviši u petercu domaćina bio je Uzelac i glavom šalje loptu u mrežu za 1:1.

U drugom poluvremenu rastrzana igra. Borac je napadao, a Rudar čekao kontre, pravih prilika nije bilo, pa je nekako i remi najpravedniji ishod ovog meča. Naizgledniju poziciju imao je Vušurević u devetom minutu nadoknade, ali iskosa sa desne strane njegov pokušaj zaustavio je Šćekić. Ovim remijem “žuto-plavi” iz Prijedora došli su do petog boda u sezoni, dok je Borac na svom kontu zabilježio samo treći.

Rudar Prijedor: Šćekić, Pekija, Pavlović, Santos (od 90+6 Bilbija), Burazor (od 61. Marmat), Mandić (od 83. Kulenović), Dojčinović, Sajak, Marić (od 61. Sadiku), Jakupović, Smajić (od 83. Gavranović).